Inne wpisy blogowe

25 Września 2021

Strona internetowa w abonamencie

To idealne rozwiązanie stworzone przede wszystkim do nowo otwartych firm

20 Września 2021

Tworzenie tekstów na strone www

Copywriting rozumiemy jako sztukę i umiejętność tworzenia treści odpowiednich na strony internetowe, reklamy i materiały promocyjne.

15 Września 2021

Nazwa i logotyp firmy

Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

10 Września 2021

Branżowy katalog firm

W naszym katalogu znajdziesz WSZYSTKO, SZYBKO i BLISKO! Sprawdź jak działa

5 Września 2021

Grafiki i zdjęcia na stronę www

Darmowe? Płatne? Gdzie szukać?

31 Sierpnia 2021

Firmowe adresy email

Korzyści posiadania adresu e-mail we własnej domenie

Czy istnieje idealna strona internetowa ?

1 PAŹDZIERNIKA 2021 / Odpowiadamy - Podpowiadamy

Co powinna zawierać strona ?

O czym nie można zapomnieć ?

By można było powiedzieć, że dana strona internetowa jest dobra, a może nawet mogła uchodzić za wzór, ideał musi przede wszystkim spełnić parę podstawowych wymogów, zawierać niezbędne elementy.

Grafika dla Rihe.pl
Slogan

Sloganem może być hasło lub zdanie, które w skrócie zakomunikuje wartości danej marki, opisze czym się, dana firma zajmuje. Przykładem dobrego sloganu może być np. Red Bull – “Red Bull doda Ci skrzydeł.”

Opis firmy

Idealna strona internetowa powinna przedstawiać, czym zajmuje się firma, w jaki sposób pomaga swoim klientom i jakie problemy rozwiązuje swoimi usługami,

Portfolio firmy

Zaprezentowanie najważniejszych, najwartościowszych realizacji firmy. Jeżeli dana firma produkuje np. oczka wodne, to warto by pochwaliła się zdjęciami ze swoich realizacji. Idealna strona internetowa firmy powinna zawierać tę, sekcje,

Dlaczego wybrać właśnie nas

Po pierwsze pochwal się swoimi nagrodami, certyfikatami lub opisz inne soje osiągnięcia. Pokaż na stronie internetowej potencjalnym klientom jakim profesjonalistą jesteś w tym co robisz,

Dla kogo są nasze usługi

Bardzo dobrze jest gdy określimy, dla kogo przeznaczone są nasze usługi lub produkty. Jeżeli twoja strona internetowa, będzie miała idealnie opisaną grupę docelową, odbiorców twoich towarów lub usług, to łatwiej oni dotrą na twoją stronę internetową i staną się twoimi klientami,

Opinie od klientów

Jeżeli klienci doceniają to, co dla nich wykonałeś lub produkty, które im dostarczyłeś, to podziel się, na swojej stronie internetowej opiniami, które od nich otrzymałeś. To pokaże odwiedzającym stronę, że to, co robisz, doceniają inni i łatwiej będzie im podjąć decyzję o zakupie lub nawiązaniu współpracy z twoją firmą.

Możliwość łatwego kontaktu z firmą

Warto umieścić na stronie internetowej dobrze widoczny formularz kontaktowy na stronie internetowej. To pozwoli szybko nawiązać kontakt z klientem i przełoży się na jeszcze lepsze wyniki firmy.

Ideałów nie ma lecz warto do nich dążyć

Jeżeli twoja strona internetowa zawiera, każdy z powyższych elementów to można zaryzykować stwierdzenie, że ... jest bliska idealnej. Pamiętaj, zawsze możesz coś poprawić, dodać i zmienić podążając za trendami na rynku i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Mamy nadzieję, że zadane w tytule pytanie, "Czy istnieje idealna strona internetowa ?" i nasze podpowiedzi pozwolą stworzyć każdemu "idealną stronę internetową".

Formularz Kontaktowy

Napisz nam jak możemy Ci pomóc